Çevrimiçi Hizmetlerimiz

On – line Düzenleme

Bestelerin basitçe kaydedilerek tarafımıza internet yoluyla gönderilmesi üzerine stüdyomuzda parçaları düzenleyip yapım sahibine yine internet üzerinden gönderiyoruz. Bu düzenlemeler yapım sahibinin istekleri doğrultusunda düzeltmeye açıktır. Son karar yapım sahibindedir.

On- line Miks

Herhangi bir stüdyoda yapılmış kanal kayıtları tarafımıza internet üzerinden gönderiliyor ve bu kanalları kendi stüdyomuzda yayımlanmaya hazır hale getirmek üzere miks yapıyoruz. Yayımcılığını firmamız yapacaksa itunes, spotify, deezer, muud, fizy, youtube gibi 120 nin üzerindeki sayıda dijital platformda yayımlıyoruz. Yayımcılık işini başka bir şirketin yapması isteniyorsa söz konusu parçaları miks (ve mastering) yapılmış olarak internet üzerinden yapım sahibine gönderiyoruz.

Apple Digital Masters (Mfit Mastering)

Şirketimiz bir Apple standardı olan Apple Digital Masters (Eski adıyla Mastered for Itunes) sertifikası sahibidir. Masteringi “Apple Digital Masters” özelliği ile yapılmış olan albümler özellikle Apple itunes portalinde daha fazla şans sahibi olmaktadır.

Albüm görsel tasarımı ve sosyal medya bannerleri üretimi

Şirketimiz için çalışan grafik ekibimiz tüm medya portallerinin ayrı ayrı formatlarına uygun olma garantisi ile  albüm kapak görseli, sosyal medya paylaşım görsel ve kısa videoları, itunes için dijital kitapçık, EPK (Electronic Press Kit) Elektronik basın kiti gibi hizmetleri vermektedir.

Basın Bülteni

Basın bülteni yazma konusu ayrı bir metin yazarlığı işidir ve hizmetlerimiz dahilindedir.

Dijital pazarlama hizmeti

Şirketimiz dijital müzik portallerinin sürekli değişen gereksinimlerini yakından takip etmektedir. Güncel olmak dijital pazarlamanın olmazsa olmazı haline gelmiştir. Bu hizmeti sadece yayımcılığını üstlendiğimiz yapımlar için veriyoruz. Bu pazarlama paketi içinde daha fazla verim ve izlenme almak için Youtube, spotify reklamları, fake olmayan gerçek (viral) izlenme sayılarının garantili olarak sağlanması vardır.

Dijital Yayımcılık

Albümün medyaya yüklenme tarihinden başlamak üzere geçen 10 gün içinde audio veya video ürününüzün  itunes, spotify, deezer, muud, fizy, youtube başta olmak üzere tüm dünyada yaklaşık 120 farklı platformda yerini alacak şekilde dijital dağıtımını yapıyoruz. Bu hizmet herhangi bir süreyle sınırlı değildir. Yapım sahibi istemediği sürece ve bestelerin özgün olması veya izinli kullanımı konusunda bir sorun yok ise sürekli olarak yayında kalmaya devam edecektir. Telif hakkı gelirleri (royalti) yılda 4 kez olmak üzere ödenir. Bu konuda dijital muhasebe paneli firmamız bilgisayarında yapım sahiplerine her zaman açıktır.