Çevrimdışı Hizmetlerimiz

Çevrimdışı Düzenleme

Besteci veya yapım sahibinin basitçe (örneğin cep telefonuyla) kaydedilmiş bir besteyi bize iletmesi durumunda yaptığımız kısa prodüksiyon toplantısından sonra aynı on – line hizmetlerimizde olduğu gibi parçayı yada parçaları stüdyomuzda düzenleyerek yapım sahibinin beğenisine sunuyoruz. Kendisinin istediği veya gerekli gördüğü değişiklikler yapıldıktan sonra kayıt aşamasına geçiyoruz.

Enstrüman çalımları

Stüdyo kayıtlarında canlı enstrüman kaydı gerekiyor veya isteniyorsa bu konuda gerekli kalifiye müzisyenler ile iletişime geçip kayıtlarınızda çalmalarını sağlıyoruz.

Promo CD üretimi

Herkesin bildiği gibi günümüzde bandrollü CD satışları yok denecek kadar aza inmiştir. Ancak albüm sahipleri genellikle basın için, albüm lansman konserinde dağıtmak için ya da başka bir sebepten sınırlı sayıda bandrolsüz (para ile satılması yasal olarak mümkün olmayan) Promo CD baskısı istemekteler. Kartonet tasarımı, CD basım ve ambalajlama hizmetini de veriyoruz.

Stüdyo kaydı

Üretimi istenen yapımın gereksinimlerine göre kendi stüdyomuzda veya birlikte çalıştığımız stüdyolarda yine bizim kontrolumuz altında stüdyo kayıtlarını gerçekleştiriyoruz.

Vokal koçluğu

Günümüzde müzik üretiminde en önemli şeylerden bir tanesi vokal kayıtlarında şarkıcının doğru ve iyi bir yorumla şarkıları okumasıdır. Bu konuda çok tecrübeli şarkıcıların bile mutlaka bir vokal koçu eşliğinde kayda girme konusunda ısrar etmeleri de bu işin önemini ispat etmektedir. Vokal koçluğu hizmetini de vermekteyiz.

Miks ve Apple Digital Masters (Mfit Mastering)

Bu konudan çevrimiçi hizmetler kısmında bahsetmiştik. Tekrar bahsedelim: : Herhangi bir stüdyoda ya da bizim stüdyoda yapılmış kanal kayıtlarını kendi stüdyomuzda yayımlanmaya hazır hale getirmek üzere miks yapıyoruz. Yayımcılığını firmamız yapacaksa itunes, spotify, deezer, muud, fizy, youtube gibi 120 nin üzerindeki sayıda dijital platformda yayımlıyoruz. Yayımcılık işini başka bir şirketin yapması isteniyorsa söz konusu parçaları miks (ve mastering) yapılmış olarak bir flash bellek ile yapım sahibineteslim ediyoruz.

Mastering konusunu da kısaca tekrar etmek istersek: Şirketimiz bir Apple standardı olan Apple Digital Masters (Eski Adıyla: Mastered for Itunes) sertifikası sahibidir. Masteringi Mfit özelliği ile yapılmış olan albümler özellikle Apple itunes portalinde daha fazla şans sahibi olmaktadır.